Modern Mutfak'a Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Tereyağı, Yöresel Peynirler, Mutfak Yağları, Pidelik Ürünler, Muhlamalık Ürünler, Mısır Unu vb. ürünleri toptan fiyatına çok ekonomiğe işletmenize temin edebilirsiniz.

Süt ürünleri sektöründe .Trabzon ve Bayburt’da bulunan iki fabrika ile imalatçı konumda olan Kahvaltı Dünyası 2009 yılında İstanbul depo müdürlüğünü açarak Türkiye’ye yayılmayı hedeflemiştir.

Son yıllarda ev dışı tüketim alanında ki süt ürünleri tedariğindeki boşluğu ve hizmet konusundaki eksikleri görerek ve iyi analiz ederek , üretim, satış ve teslimat konularına yatırımlar yaparak bu alanda öncelikle İstanbul’daki, kaliteye önem veren  restoran, otel ve cafe gibi mutfaklara bir terzi misali butik üretimler yaparak ürün pörtföyünü genişlettik.

Günümüz teknolojilerini iyi kullanarak, büyük bir özenle ürettiğimiz ve ürettirdiğimiz birinci sınıf ürünlerimizi tüm Türkiye’ye soğuk zincir bozulmadan sevk ederek gıda sektöründeki işletmelerin de bu alandaki iş yükünü hafifletmek, sürdürülebilir kalitede en iyi ürünlere ulaşmanızı sağlamak amacı ile modern mutfak sitemizi hayata geçirdik.