Teslimat

Sipariş veren müşterilerimizin siparişleri, (sipariş verdiği gün ve takip eden) 3 iş günü içinde teslim edilir. İleri tarihli sipariş teslimatı seçmek isteyen müşterilerimiz, sipariş işlemini tamamladıktan sonra  sipariş notu kısmına tarih bilgisini eklemeleri gerekmektedir. Talep ettikleri tarihler resmi gün ve tatiller olmamak şartıyla, talep ettikleri tarihlerde teslimat gerçekleştirilir. Ürünlerimiz soğuk zincir kırılmadan, İstanbul içerisinde kendi araçlarımız ile, bunun dışında tüm Türkiye geneline, frigo taşımacılık alanında uzman nakliye firmaları ile teslim edilir.

 

Sipariş Limiti ve Ücretleri

Koli dışı alımlar ve 250 TL altındaki siparişler kabul edilememektedir. Nakliye ücreti sepetinizi tamamladıktan sonra teslimat adresi sayfasında belirtilmektedir.  Teslimat sırasında ürünlerinizi sayarak kontrol etmeni öneririz. Siparişler e-arşiv ya da irsaliye ile teslim edilmektedir. Sipariş teslimatı sırasında müşterilerimiz e-arşiv ya da irsaliye üzerine okunaklı bir şekilde adını soyadını ve imzasını atması gerekmektedir.

Teslim Alma İşlemi

Siparişiniz ulaştığında doğrudan nakliye görevlisinin ibraz edeceği, ürünü teslim aldığınızı gösteren belgeye imza atmadan önce  ürünün hasarlı olup olmadığından emin olmanız gerekmektedir. Eğer ürün eksiksiz ve hasarsız bir şekilde ulaştırıldıysa,  teslim belgesini imzalamalısınız. Eğer üründe bir hasar ya da eksik varsa, nakliye görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyin ve ürünü teslim almayın.