Teslimat

Sipariş veren müşterilerimizin siparişleri, (sipariş verdiği gün ve takip eden) 3 iş günü içinde teslim edilir. İleri tarihli sipariş teslimatı seçmek isteyen müşterilerimiz, sipariş işlemini tamamladıktan sonra  sipariş notu kısmına tarih bilgisini eklemeleri gerekmektedir. Talep ettikleri tarihler resmi gün ve tatiller olmamak şartıyla, talep ettikleri tarihlerde teslimat gerçekleştirilir.

Ürünlerimiz soğuk zincir ile size teslim edilir.

 

Sipariş Limiti ve Ücretleri

250 TL altındaki siparişler kabul edilememektedir. Koli dışı alımlar kabul edilmektedir. Kargo ücreti sepetinizi tamamladıktan sonra

teslimat adresi sayfasında belirtilmektedir.Köy, askeri birlik ve girişi özel izine tabi yerlere teslimat yapılmamakta olup, siparişinizi teslim edecek anlaşmalı kargo firmasının hizmet vermediği noktalara sipariş teslimatı yapılmamaktadır.Kargo ile yapılan alışverişlerde 250 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti alınmamaktadır.Teslimat sırasında ürünlerini kontrol etmeni öneririz. Siparişler e-arşiv ya da irsaliye ile teslim edilmektedir. Sipariş teslimatı sırasında müşterilerimiz e-arşiv ya da irsaliye üzerine okunaklı bir şekilde adını soyadını ve imzasını atması gerekmektedir. Online ödemeli siparişlerde ise teslim alan kişinin ek olarak T.C Kimlik numarası da yazması gerekmektedir.

 

Teslimat sırasında ürün iadesi:

Belirtilen şartların uygulanmaması durumunda SanalPeynirci siparişi teslim etmeme hakkını saklı tutar.  İade etmek istediğiniz ürünleri teslimat esnasında teslimat görevlisine teslim edebilirsiniz. Sipariş tutarını online kredi akrtı ile ödemeyi seçtiyseniz iade ettiğiniz ürünlerin tutarı kredi kartınıza iade edilecektir. Kapıdaki ödeme seçeneklerinden birini seçtiyseniz toplam fiyat üzerinden faturalandırılacaktır.

 

 

Kargo Teslim Alma İşlemi

Kargo ulaştığında doğrudan kargo görevlisinin ibraz edeceği, ürünü teslim aldığınızı gösteren belgeye imza atmadan önce  ürünün kargo paketinde  herhangi bir hasar olup olmadığından emin olmanız gerekmektedir. Eğer ürün eksiksiz ve hasarsız bir şekilde ulaştırıldıysa, kargo görevlisinin uzattığı teslim belgesini imzalamalısınız. Eğer üründe bir hasar ya da eksik varsa, kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyin ve ürünü teslim almayın. Ürünü kargo görevlisine iade edin.

Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta: Hasar Tespit Tutanağını hazırlamadan önce ürünü teslim aldığınıza dair bir imza atmamış olmanız gerekmektedir. Kargo görevlisi acelesi olduğunu ve hemen gitmesi gerektiğini söylese bile bunun yasal hakkınız olduğunu unutmayın.